Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Розкажіть про нас


Погода

Статистика

Яндекс.Метрика

Печери - Млинки

Легенда печери Млинки «Про любов Минка і Ліки»

 

 

У печерну давнину землю покривав океан. Вся територія землі слугувала морським дном, а живі істоти океану - його жителями. Недалеко від печери проживали два водяних племені: Терни та Пільці. Терни були колючими водоростями із ядовитими п'явками на своїх ніжках, тому їх тіла були найкращою зброєю під час нападу ворожих племен. Пільці ж були екзотичними водоростями і милували око усіх морських істот. Печеростоліттями племена ворогували між собою.

 

У короля Терена була красуня-дочка Ліка, а у короля Пілля син Минк. Діти ворожих племен закохалися, а місцем своїх зустрічей вибрали печерні лабіринти. Коридорний блиск найменших кристаликів створював закоханим казкові відчуття. Зали з кристалами-плафонами слугували романтичною підсвіткою під час морських вечерь Минка та Ліки. Та найбільш цікавим для Ліки було фантазувати, яку морську тварину нагадує той чи інший камінь, кататися на козацьких гірках тримаючись за руки з Минком, дивитися в око морського Духа щоби побачити майбутнє.

 

Багатогранність печерних ходів захищала пару від племених сторожових охоронців.


Одного ранку страх охопив морські племена та жителів морського дна. Вода на їхній території відходила на схід та захід. Нарешті для ворогуючих племен сама природа зробила вибір - плем'я Тернів відходило на схід, Пільців на захід…


Неможливою стала таємна любов Ліки та Минка. Закохані не бажаючи залишати частину морського дня та печеру, котра стала храмом їхнього кохання вирішили, що ця земля відтепер стане їхньою єдиною - тернопільною.


Племена розійшлися, пішовши за водами у різні сторони, а закохані позбирали рештки багатств своїх племен і занесли їх у печеру.
На спомин про морське дно залишилося підземне озеро. Печера подарувала закоханим безсмертя - перетворивши їх на привидів. Минк із войовничого племені став чорним привидом-захисником печери щоб карати всіх, хто зі злим серцем нашкодити прийшов сюди. Ліка з племені екзотичних водоростей стала білим привидом допомагаючи всім, хто з добрим серцем сюди прийшов та в біду потрапив.


А печеру на честь закоханих назвали Млинкою.


Пройшли століття, а скарбів морських племен так ніхто і не відшукав…

 

 

 

 

 

карта печер